HAKKIMIZDA

Ata Boyler Kurumsal

1988 yılında kurulan ATADEMİR TURİZM, İNŞAAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 30 yılı aşkın ısıtma cihazlarındaki tecrübesi ile iç yüzeyleri emaye kaplamalı Tek Serpantinli Hızlı Boyler, Çift Serpantinli Hızlı Boyler, Akülümasyon Tankları, Elektrik Isıtıcılı Boylerler ve Hava Ayırıcı Pislik Tutucu  üretimine 2007 yılında başlamıştır.

2016 yılında Kapalı Genleşme Tankları, Plakalı Eşanjörler, Güneş Kollektörleri ve Denge Kaplarını da üretim pörtföyüne ekleyerek müşterilerimizin ihtiyacı olan birçok ürünün firmamızdan temin edilmesi sağlanmıştır.

5500m2 toplam olmak üzere 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisimizde modern makine parkı ile Avrupa standartlarında (EN 12897) uygun olarak Kalite Güvence Sistemi ışığında üretim yapmaktadır.

• Türkiyede ilk ve tek 6000 litre emaye kaplamalı serpantinli hızlı boylerler;

• Galvaniz sac üzeri Elektrostatik tozboya Kullanılması : Üretmiş olduğumuz tüm boylerlerimizin dış kılıfı galvaniz sac üzeri elektrostatik tozbo-yadır.Bu sayede zamanla boylerlerinizin kılıfında korozyon ve boyada oluşacak deformasyonlar engellenmiş olmaktadır.

• Yarım dişli manşon kullanımı : Boylerlerde kullanılan manşonların içinde bulunan diş kısımları kaplama sırasında emaye almamaktadır.5 cm uzunluğu bulunan manşonları tesisata bağlarken sadece 2,5 cm lik kısmı kullanılır geri kalan 2,5 cm lik kısım ise kullanma suyuna temas eder ve emaye almamış olduğundan zamanla paslanır. Boylerlerimizde kullandığımız yarım diş 5 cm lik manşonlarda sadece 2,5 cm lik kısmı dişli diğer 2,5 cm lik kısmı ise düzdür. Emaye kaplama sırasında düz kısım emaye alır diğer kısmı ise tesisata bağlanır. Bu sayede paslanma engellenmiş olur.

• Emaye Akümülasyon Tanklarında Temizleme flanşının Kullanılması : Emaye akümülasyon tanklarında kullandığımız temizleme flanşı sayesinde şebeke suyundan kaynaklanan tortu ve pislikleri kolayca temizleyebilirsiniz.Emaye Akümülasyon Tanklarında 6000 lt ye kadar kapasite vardır.

• Kalite ve Garanti : Firmamız "önce kalite" politikasını benimsemiştir. Boylerlerimizde kullanılan saclar erdemir ürünü, serpantin boruları Borusan ürünüdür. Parkımızda bulunan otomatik kaynak makineleri sayesinde kaynak kalitesi, Emaye kaplama makinelerimiz ve doğalgazlı fırınımız sayesinde emaye kalitesi maksimuma çıkarılarak Avrupa Standartlarına ulaşmıştır. Ayrıca boylerlerimizde kullanılan bombeler çift tesirli preslerde imal edilmiştir. Tüm bu nedenlerden dolayı Boylerlerimizin kalitesine güveniyor ve imalat hatalarına karşı 3 YIL GARANTİ veriyoruz.

• Fiyat : Firma politikalarımızdan biride minimum kar, maksimum adettir. Kaliteyi ucuza pazarlamayı düşünen firmamız siz değerli müşterilerimizin maliyetlerini minimuma indirmeyi amaç edinmiştir.